Jdi na obsah Jdi na menu
 


Colin McRae Rally 2005 (závodní)

Každý, kdo propadl kouzlu závodních aut, si bude moci vyzkoušet vývoj skutečného závodního jezdce - od regionálních klubových soutěží až po souboje s nejlepšími závodníky na světě. Své dovednosti bude moci předvést v různých typech závodů, jako jsou poháry, superpoháry, šampionáty a mnohé další.
K postupnému vývoji závodního jezdce je samozřejmě nutné využívat závodní auto. Na mnoha rychlostních zkouškách se budou prohánět současné soutěžní automobily s pohonem na všechna čtyři kola nebo jen na přední nápravu, historické speciály z osmdesátých let minulého století či terénní automobily známé z dálkových soutěží. Ve hře je spousta zajímavých módů - světový šampionát, rally, rychlostní zkoušky a také hra více hráčů přes Bluetooth.
Pokud si někdo myslí, že hry z McRaeovy série již nemohou vypadat po vizuální stránce dobře na N-Gage, tvůrčí tým nového dílu se rozhodl přesvědčit jej o opaku.Hra je velice dobře graficky zpracovaná. Každé závodní auto má svůj vlastní, detailně propracovaný model. Podobně kvalitně propracované je i okolí tratě, po prudkém nárazu do stromu se nejen změní vzhled i chování vozu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Colin McRae Rally 2005 (závodní)

(karel , 18. 1. 2011 10:20)

jak stahnout tu hle hru a jak stahovat naky hry pc stranky prosim poslat naky stranky aby sli stahovat hry